Nederlands Francais English Deutsch Espanol
headerfoto
Super Prestige Cyclocross

Uitslagen

Elite 13 11 2016

1

2

VAN DER POEL Mathieu

NED19950119

U23CMC

BEOBANK-CORENDON

1h03 ́35.0"

2

1

VAN AERT Wout

BEL19940915

U23CMC

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINE

1h04 ́37.0"

+1 ́02.0"

3

7

AERTS Toon

BEL19931019

EL.CMC

TELENET FIDEA CYCLING TEAM

1h04 ́55.0"

+1 ́20.0"

4

9

VANTORNOUT Klaas

BEL19820519

EL.CMC

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLIN

1h05 ́06.0"

+1 ́31.0"

5

6

SWEECK Laurens

BEL19931217

EL.CMC

ERA REAL ESTATE - CIRCUS

1h05 ́19.0"

+1 ́44.0"

6

3

PAUWELS Kevin

BEL19840412

EL.CMC

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLIN

1h05 ́35.0"

+2 ́00.0"

7

5

MEEUSEN Tom

BEL19881107

EL.CMC

TELENET FIDEA CYCLING TEAM

1h06 ́07.0"

+2 ́32.0"

8

10

VAN DER POEL David

NED19920615

EL.CMC

BEOBANK-CORENDON

1h06 ́34.0"

+2 ́59.0"

9

22

ADAMS Jens

BEL19920605

EL.CMC

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINE

1h06 ́35.0"

+3 ́00.0"

10

18

WALSLEBEN Philipp

GER19871119

U23.C

1h06 ́40.0"

+3 ́05.0"

11

8

MERLIER Tim

BEL19921030

EL.CMC

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINE

1h06 ́45.0"

+3 ́10.0"

12

12

BOROS Michael

TCH01012016

ELITE

ERA REAL ESTATE - CIRCUS

1h06 ́51.0"

+3 ́16.0"

13

20

SWEECK Diether

BEL19931217

EL.CMC

ERA REAL ESTATE - CIRCUS

1h08 ́02.0"

+4 ́27.0"

14

24

ADAMS Joeri

BEL19891015

ELITE

KDL CYCLING TEAM

1h08 ́06.0"

+4 ́31.0"

15

14

VAN AMERONGEN Thijs

NED19860718

ELITE

TELENET - FIDEA CYCLING TEAM

1h08 ́26.0"

+4 ́51.0"

16

19

PEETERS Rob

BEL19850702

EL.CMC

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINE

1h09 ́13.0"

+5 ́38.0"

17

13

VERMEERSCH Gianni

BEL19921119

EL.MC

STEYLAERTS-VERONA

1h09 ́13.0"

+5 ́38.0"

18

25

VANDEKINDEREN Jens

BEL19930430

EL.MC

KALAS-H.ESSERS-NOFF CYCLING TE

1h09 ́30.0"

+5 ́55.0"

19

16

GODRIE Stan

NED19930109

ELITE

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

1h10 ́14.0"

+6 ́39.0"

20

11

TARAMARCAZ Julien

SUI19871112

ELITE

CORENDON-KWADRO

1h10 ́21.0"

+6 ́46.0"

21

17

HOEYBERGHS Daan

BEL19940918

U23CMC

BEOBANK-CORENDON

2 r

22

34

FRANZOI Enrico

ITA19820808

ELITE

INDIVIDUEEL

2 r

23

27

VAN COMPERNOLLE Kenneth

BEL19880330

EL.CZC

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTEL

2 r

24

30

TIELEN Dario

BEL19941113

ELITE

INDIVIDUEEL

3 r

25

35

OBRIST Fabian

SUI19910119

VC HITTNAU

4 r

26

31

THOMPSON Eric

USA19890622

ELITE

HED P/B MOLTEN SPEED WAX

4 r

27

23

TAKENOUCHI Yu

JPN19880901

ELITE

TOYO FRAME

4 r

28

26

FORMOSO Luca

SUI19880825

ELITE

CYCLE-SHOP WINTERTHUR / RV WIN

6 r

32

BRAET Vinnie

BEL19910812

EL.CZC

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTEL

DNF

 

DAMES

 

1

2

CANT Sanne

BEL19901008

DEPROF

ENERTHERM-BKCP

0h44 ́19.0"

2

6

VERSCHUEREN Jolien

BEL19900507

DE

YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TE

0h44 ́25.0"

+6.0"

3

27

MAJERUS Christine

LUX19870225

DE

BOELS DOLMANS CYCLING TEAM

0h44 ́46.0"

+27.0"

4

4

VAN LOY Ellen

BEL19800916

DE

YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TE

0h45 ́07.0"

+48.0"

5

9

ARZUFFI Alice Maria

ITA19941119

DE

INPA SOTTOLI GIUSFREDI

0h45 ́13.0"

+54.0"

6

5

DE BOER Sophie

NED19901212

DE

PARKHOTEL VALKENBURG CONTINENT

0h45 ́52.0"

+1 ́33.0"

7

11

VERDONSCHOT Laura

BEL19961204

DE

KDL CYCLING TEAM

0h46 ́05.0"

+1 ́46.0"

8

26

FRANCK Alicia

BEL19941204

DE

LARES-DOLTCINI CT

0h46 ́27.0"

+2 ́08.0"

9

10

ANDERSON Elle

USA19880329

DE

BMW P/B HAPPY TOOTH DENTAL

0h46 ́29.0"

+2 ́10.0"

10

28

VANDERBEKEN Joyce

BEL19840826

DE

AA-DRINK-KALAS TEAM

0h47 ́45.0"

+3 ́26.0"

11

16

NAGENGAST Fleur

NED19980128

DE

YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TE

0h48 ́08.0"

+3 ́49.0"

12

18

HOEKE Geerte

NED19900714

DE

WV BREDA

0h48 ́27.0"

+4 ́08.0"

13

12

VAN DE STEENE Kim

BEL19860708

DE

KON. VC ́T MEETJESLAND - KNESS

0h48 ́31.0"

+4 ́12.0"

14

17

ALVARADO Ceylin Del Carmen

NED19980806

DE.UCI

KLEUR OP MAAT - NODRUGS

0h49 ́20.0"

+5 ́01.0"

15

13

PALM Eva Maria

BEL19971107

DE

AA-DRINK-KALAS TEAM

0h51 ́37.0"

+7 ́18.0"

16

14

BELLAERT Axelle

BEL19970425

DE

AA-DRINK-KALAS TEAM

0h51 ́44.0"

+7 ́25.0"

17

24

MAES Shana

BEL19950202

DE

AA-DRINK-KALAS TEAM

0h52 ́59.0"

+8 ́40.0"

18

25

WILLEMS Gertie

BEL19770624

DE

KLEUR OP MAAT - NODRUGS

1 r

19

20

MASSAGÉ Birgit

BEL19900515

DE

KLEUR OP MAAT - NODRUGS

1 r

20

29

VAN DE REE Monique

NED19880302

DAME ELITE

LARES-WAOWDEALS WOMEN CYCLING

1 r

21

19

VERMEIR Aurelie

BEL19920121

DE

BIKE ADVICE CT

1 r

22

21

DOBBELAERE Jana

BEL19960403

DE

KON. VC ́T MEETJESLAND - KNESS

2 r

23

15

BLANCHAERT Jo

BEL19700328

DE

K.V.C. DEINZE VZW

3 r

23

VAN ANROOIJ Lindy

NED19960708

DE

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES C

D

 

U23 Beloften

1

1

ISERBYT Eli

BEL19971022

U23CMC

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLIN

0h51 ́28.0"

2

2

HERMANS Quinten

BEL19950729

U23.C

TELENET FIDEA CYCLING TEAM

0h51 ́59.0"

+31.0"

3

5

NIEUWENHUIS Joris

NED19960211

U23.C

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

0h52 ́41.0"

+1 ́13.0"

4

6

CLEPPE Nicolas

BEL19951212

U23.C

TELENET FIDEA CYCLING TEAM

0h52 ́52.0"

+1 ́24.0"

5

4

AERTS Thijs

BEL19961103

U23.C

TELENET FIDEA CYCLING TEAM

0h53 ́21.0"

+1 ́53.0"

6

9

GOOSSENS Kobe

BEL19960429

U23.C

TELENET FIDEA CYCLING TEAM

0h53 ́27.0"

+1 ́59.0"

7

3

TOUPALIK Adam

CZE19960509

U23

BEOBANK - CORENDON

0h53 ́45.0"

+2 ́17.0"

8

47

DEGROOTE Jonas

BEL19951017

U23.C

SUPERANO HAM - ISOREX - TARTEL

0h54 ́14.0"

+2 ́46.0"

9

7

WOUTERS Sieben

NED19960623

U23.C

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

0h54 ́29.0"

+3 ́01.0"

10

35

VAN DER MEER Gosse

NED19950624

U23.MC

COLBA - SUPERANO HAM

0h54 ́44.0"

+3 ́16.0"

11

22

BONNE Jenko

BEL19970422

U23

BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK -

0h54 ́45.0"

+3 ́17.0"

12

15

ROMBOUTS Seppe

BEL19980514

U23

ACROG - BALEN BC

0h54 ́55.0"

+3 ́27.0"

13

14

SCHUERMANS Jelle

BEL19961203

U23.C

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINE

0h55 ́11.0"

+3 ́43.0"

14

28

VAN ROOSBROECK Pieter

BEL19961107

U23

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES C

0h55 ́31.0"

+4 ́03.0"

15

10

VAN DER HEIJDEN Maik

NED19970403

U23.C

RABOBANK DEVELOPMENT TEAM

0h55 ́36.0"

+4 ́08.0"

16

21

SIEBENS Gianni

BEL19980717

U23

LARES-DOLTCINI CT

0h55 ́38.0"

+4 ́10.0"

17

30

DERVEAUX Niels

BEL19970317

U23

GOEMAN SCOTT CYCLING

0h55 ́39.0"

+4 ́11.0"

18

38

JANSEN Richard

NED19950923

U23

TEAM IMMING

0h56 ́08.0"

+4 ́40.0"

19

12

DEKKER Jens

NED19981213

U23.C

BEOBANK - CORENDON

0h56 ́09.0"

+4 ́41.0"

20

39

HENNAUX Loic

BEL19960212

U23

PRORACE CYCLING TEAM

0h56 ́26.0"

+4 ́58.0"

21

23

DE MEYER Senne

BEL19960529

U23

KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLU

0h56 ́38.0"

+5 ́10.0"

22

29

PAUWELS Tijl

BEL19980824

U23

LARES-DOLTCINI CT

0h57 ́13.0"

+5 ́45.0"

23

42

JACOBS Sybren

BEL19960823

U23

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z

0h57 ́17.0"

+5 ́49.0"

24

36

WUYTS Mathijs

BEL19980730

U23

KALAS CYCLING TEAM 99

0h57 ́23.0"

+5 ́55.0"

25

41

VANDEBOSCH Victor

BEL19980122

U23

IKO ENERTHERM-BEOBANK

0h57 ́38.0"

+6 ́10.0"

26

20

LOOCKX Lander

BEL19970425

U23

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES C

0h57 ́46.0"

+6 ́18.0"

27

43

BAKX Kelvin

NED19960118

U23

WILLEBRORD WIL VOORUIT

0h58 ́41.0"

+7 ́13.0"

28

19

LIESSENS Jarno

BEL19980125

U23

IKO ENERTHERM-BEOBANK

1 r

29

24

VAN DEN BOS Perry

NED19970629

U23

WESTLAND WIL VOORUIT

1 r

30

17

FLOREN Wesley

NED19970825

U23

WIELERVERENIGING NIEUWE HOOP T

1 r

31

37

VAN DE VELDE Thomas

BEL19960521

U23

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES C

2 r

32

27

TIELEMANS Jente

BEL19980920

U23

ACROG - BALEN BC

2 r

33

32

JAECQUES Simon

BEL19970426

U23

ESEG DOUAI

2 r

34

40

VERBEECK Glenn

BEL19970629

U23

KALAS CYCLING TEAM 99

3 r

35

48

SZÉDELYI Tomas

BEL19980422

U23

KALAS CYCLING TEAM 99

3 r

36

46

DE PROOST Kyle

BEL19950420

U23

INDIVIDUEEL

3 r

37

45

CROLLET Yari

BEL19970424

U23

KDL CYCLING TEAM

4 r

38

44

DE JONGHE Laurens

BEL19960214

U23

INDIVIDUEEL

5 r

8

PEETERS Yannick

BEL19961115

U23.C

CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINE

DNF

11

JOSEPH Thomas

BEL19961206

U23.C

MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLIN

DNF

13

JASPERS Jappe

BEL19980901

U23

IKO ENERTHERM-BEOBANK

DNF

16

KAISE Julien

BEL19950112

U23.C

COLOR CODE - ARDEN ́BEEF

DNF

18

BAUTERS Reno

BEL19980904

U23

ACROG - BALEN BC

DNF

33

SMETS Gert

BEL19970926

U23

KALAS CYCLING TEAM 99

DNF

34

VERHEYEN Thomas

BEL19970214

U23

KALAS CYCLING TEAM 99

DNF

JUNIORES

 

1

32

VANDEBOSCH Toon

BEL19990619

JUNIOR

IKO ENERTHERM-BEOBANK

0h46 ́52.0"

2

6

ARENSMAN Thymen

NED19991204

JUNIOR

CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BA

0h47 ́26.0"

+34.0"

3

21

CAMPS Jelle

BEL19990405

JUNIOR

ACROG - BALEN BC

0h47 ́48.0"

+56.0"

4

30

KUYPERS Gerben

BEL20000201

JUNIOR

LARES-DOLTCINI CT

0h48 ́15.0"

+1 ́23.0"

5

3

GOEMAN Andreas

BEL19990807

JUNIOR

VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLIN

0h48 ́30.0"

+1 ́38.0"

6

8

KOPECKY Tomas

CZE20000408

JUNIOR

ACROG - BALEN BC

0h48 ́30.0"

+1 ́38.0"

7

20

VERMEERSCH Florian

BEL19990312

JUNIOR

LARES-DOLTCINI CT

0h48 ́40.0"

+1 ́48.0"

8

9

HENDRIKX Mees

NED20000805

JUNIOR

LARES-DOLTCINI CT

0h48 ́42.0"

+1 ́50.0"

9

23

BEKAERT Yentl

BEL19990718

JUNIOR

VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLIN

0h48 ́46.0"

+1 ́54.0"

10

15

ROUILLER Loris

SUI20000221

JUNIOR

IKO ENERTHERM BEOBANK

0h49 ́02.0"

+2 ́10.0"

11

31

KIELICH Timo

BEL19990805

JUNIOR

TREK-BIORACER MTB TEAM

0h49 ́13.0"

+2 ́21.0"

12

16

VRACHTEN Arne

BEL19990223

JUNIOR

VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLIN

0h49 ́18.0"

+2 ́26.0"

13

36

VAN GILS Maxim

BEL19991125

JUNIOR

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z

0h49 ́33.0"

+2 ́41.0"

14

27

VAN DEN EYNDE Vince

BEL20000210

JUNIOR

ACROG - BALEN BC

0h49 ́49.0"

+2 ́57.0"

15

13

THYS Joren

BEL20000525

JUNIOR

KALAS CYCLING TEAM 99

0h49 ́49.0"

+2 ́57.0"

16

35

VANDERMEULEN Niels

BEL19991115

JUNIOR

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

0h49 ́57.0"

+3 ́05.0"

17

11

DE VET Sander

BEL20000916

JUNIOR

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z

0h50 ́12.0"

+3 ́20.0"

18

38

PEMEN Dolf

BEL20000522

JUNIOR

CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES C

0h50 ́21.0"

+3 ́29.0"

19

5

CLYNHENS Jens

BEL20000408

JUNIOR

KALAS CYCLING TEAM 99

0h50 ́39.0"

+3 ́47.0"

20

2

DEWULF Maxim

BEL20000829

JUNIOR

MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

0h50 ́42.0"

+3 ́50.0"

21

18

VERDONCK Andres

BEL20001216

JUNIOR

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEB

0h52 ́01.0"

+5 ́09.0"

22

34

DE SMET Thibaut

BEL19990507

JUNIOR

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

0h52 ́28.0"

+5 ́36.0"

23

39

KONINGS Robbe

BEL19990708

JUNIOR

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z

0h52 ́52.0"

+6 ́00.0"

24

17

VERDONCK Loeka

BEL19990912

JUNIOR

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEB

0h53 ́14.0"

+6 ́22.0"

25

7

VAN DEN BERGHEN Lars

NED19991013

JUNIOR

WESTLAND WIL VOORUIT

0h53 ́27.0"

+6 ́35.0"

26

24

HOUSSIN Bavo

BEL20000303

JUNIOR

MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

1 r

27

22

VAN DER AARSSEN Jurgen

NED20000211

JUNIOR

HET SNELLE WIEL

1 r

28

4

BEKAERT Seppe

BEL19991210

JUNIOR

KON. VC ́T MEETJESLAND - KNESS

2 r

29

28

VLERICK Lars

BEL20000406

JUNIOR

VD HAUWE CT - GENTSE VS

2 r

30

25

KERCKHAERT Jochem

NED20001029

JUNIOR

MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA

2 r

31

29

DEKIEN Jens

BEL20000828

JUNIOR

VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEB

4 r

12

DEBEIR Arno

BEL19990712

JUNIOR

LARES-DOLTCINI CT

DNF

33

ARKESTEYN Aron

BEL19991212

JUNIOR

ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW

DNF

 

 

NIEUWELINGEN

 

1

6

RONHAAR Pim

NED20010720

U17M

AWV DE ZWALUWEN

0h32 ́07.0"

2

24

MEEUSSEN Witse

BEL20010308

U17M

LARES-DOLTCINI CT

0h32 ́28.0"

+21.0"

3

23

DEL GROSSO Bodi

NED20010314

U17M

WV METEOOR ASSEN-RODEN

0h32 ́34.0"

+27.0"

4

7

BOVEN Lars

NED20010813

U17M

AWV DE ZWALUWEN

0h32 ́52.0"

+45.0"

5

26

BERVOETS Michael

BEL20010209

U17M

ACROG - BALEN BC

0h32 ́58.0"

+51.0"

6

1

PEIRENS Yente

BEL20010806

U17M

LARES-DOLTCINI CT

0h33 ́10.0"

+1 ́03.0"

7

19

VERBURG Luke

NED20010512

NIEUW

LARES-DOLTCINI CT

0h33 ́55.0"

+1 ́48.0"

8

32

ZIEMERINK Milan

NED20010203

U17M

MTB

0h34 ́03.0"

+1 ́56.0"

9

14

ALVARADO Salvador

NED20020317

NIEUW

LARES-DOLTCINI CT

0h34 ́04.0"

+1 ́57.0"

10

18

VERVOORT Wout

BEL20010106

U17M

K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN

0h34 ́09.0"

+2 ́02.0"

11

11

WILLEMSEN Steijn

NED20021113

U17M

WESTLAND WIL VOORUIT

0h34 ́21.0"

+2 ́14.0"

12

22

BELMANS Lennert

BEL20020215

U17M

IKO ENERTHERM-BEOBANK

0h35 ́12.0"

+3 ́05.0"

13

10

VAN DER DRIFT Twan

NED20021102

U17M

WESTLAND WIL VOORUIT

0h35 ́24.0"

+3 ́17.0"

14

15

GELEIJN Owen

NED20010114

U17M

WTC DE AMSTEL

0h35 ́29.0"

+3 ́22.0"

15

31

DE WEERT Robbe

BEL20010314

U17M

WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE

0h35 ́36.0"

+3 ́29.0"

16

27

DE SMET Nicolas

BEL20010220

U17M

TIELTSE RENNERSCLUB - PATRICK

0h35 ́40.0"

+3 ́33.0"

17

28

MEULEMANS Lennert

BEL20010818

U17M

IKO ENERTHERM-BEOBANK

0h35 ́42.0"

+3 ́35.0"

18

2

WYSEURE Joran

BEL20010109

U17M

SPIE-DOUTERLOIGNE CT

0h36 ́13.0"

+4 ́06.0"

19

29

DE SCHEPPER Ward

NED20010616

WV BREDA

0h36 ́38.0"

+4 ́31.0"

20

17

HERRYGERS Tieme

BEL20010424

U17M

W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z

0h37 ́32.0"

+5 ́25.0"

21

4

VAN DER VLEUTEN Lukas

BEL20020628

U17M

BMX VLIJTINGEN

0h37 ́58.0"

+5 ́51.0"

22

25

BUYZE Wannes

BEL20010510

U17M

ISOREX CYCLING TEAM

0h38 ́21.0"

+6 ́14.0"

23

3

VANDERSCHUEREN Jarno

BEL20010313

U17M

AUTOGLAS WETTEREN CYCLING TEAM

0h38 ́50.0"

+6 ́43.0"

24

8

VAN DIJK Bastiaan

NED20010531

U17M

WESTLAND WIL VOORUIT

0h39 ́20.0"

+7 ́13.0"

25

9

BEECKMAN Gauthier

BEL20021018

U17M

INDIVIDUEEL

0h39 ́35.0"

+7 ́28.0"

26

5

SARDINA Mika

NED20020412

U17M

HET SNELLE WIEL

0h40 ́27.0"

+8 ́20.0"

27

30

SLUYDTS Toon

BEL20020109

U17M

WK NOORD-WEST-BRABANT

0h42 ́33.0"

+10 ́26.0"

28

20

CLAUS Benoit

BEL20021205

U17M

CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JON

0h43 ́03.0"

+10 ́56.0"

29

33

CLAES Sam

BEL20020701

U15M

ACROG - BALEN BC

1 r

30

16

GELEIJN Tristan

NED20020615

U17M

WTC DE AMSTEL

1 r

21

HERMANS Berre

BEL20010710

U17M

 

 

 

 

 

ACROG – BALEN

 

 

 

 BC

DNF

 

sponsors

  • hansgrohe.jpg
  • blaklader.jpg
  • topsportvlaanderen.jpg
  • laatstenieuws.gif
  • logo_defensie_2.jpg
  • jupilerlogo.gif
  • lotto.gif
  • ridley.gif
  • herva.gif
  • betafence.jpg
  • telenet.gif
  • karcher.gif
  • total.jpg
  • sportled.gif
  • sbb.jpg
  • aveve.jpg
  • logo-provincie-oost-vlaande.jpg
  • wapenselsloo2.03.jpg
  • ponderosalogo.jpg
  • isorexlogo.jpg
  • KBC.gif