Nederlands Francais English Deutsch Espanol
headerfoto
Super Prestige Cyclocross

Uitslagen

Uitslagen 15 november 2015

Elite heren
1. Wout van Aert
2. Sven Nys
3. Kevin Pauwels
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Laurens Sweeck volledige uitslag klik
Dames
1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Nikki Harris (GBr)
4. Ellen Van Loy
5. Christine Majerus (Lux)
volledige uitslag klik
Nieuwelingen
1. Luke Verburg (Ned)
2. Mees Hendrikx (Ned)
3. Joren Thys
4. Lloyd Sprangers
5. Vince Van Den Eynde
volledige uitslag klik
Juniores
1. Jens Dekker (Ned)
2. Jappe Jaspers
3. Mitch Groot (Ned)
4. Alessio Dhoore
5. Jarne Driesen
volledige uitslag klik
Beloften
1. Eli Iserbyt
2. Quinten Hermans
3. Nicolas Cleppe
4. Daan Hoeyberghs
5. Daan Soete
volledige uitslag klik

 

Ge

16/11/2014 Uitslagen (41 dln.)

1. Klaas Vantornout (Torhout/Sunweb-Napoleon Games) 1u07:45

2. Kevin Pauwels 0:08

3. Sven Nys 0:19

4. Tom Meeusen 0:33; 5. Lars van der Haar (Ned) 0:58; 6. Mathieu van der Poel (Ned) 1:26; 7. Philipp Walsleben (Dui) 1:31; 8. Bart Wellens 2:10; 9. Sven Vanthourenhout 2:26; 10. Bart Aernouts 2:36; 11. David van der Poel (Ned) 2:44; 12. Corné van Kessel (Ned) 2:46; 13. Rob Peeters; 14. Tim Merlier 3:03; 15. Gianni Vermeersch 3:37; 16. Joeri Adams 3:50; 17. Thijs van Amerongen (Ned) 4:03; 18. Patrick Gaudy 4:30; 19. Jim Aernouts 4:47; 20. Eddy van IJzendoorn (Ned) 5:01; 21. Niels Wubben (Ned) 5:26; 22. Ian Field (GBr); 23. Twan van den Brand (Ned); 24. Jens Adams 6:05; 25. Patrick van Leeuwen (Ned) 6:16; 26. Kenneth Van Compernolle 6:29; 27. Gert-Jan Bosman (Ned) 7:08; 28. Javier Ruiz de Larrinaga (Spa) 7:21; 29. Lubomir Petrus (Tsj) 7:56; 30. Marcel Meisen (Dui) op 1 ronde; 31. Asier Arregui (Spa) op 2 ronden; 32. Kevin Van Hoovels op 3 ronden; 33. Yu Takenouchi (Jpn); 34. Asier Urdaibai (Spa) op 4 ronden; 35. Josu Arregi (Spa) op 5 ronden.

Opgegeven: Dieter Vanthourenhout, Julien Taramarcaz (Zwi), Alain Mendijur (Spa), Yannick Mayer (Dui), Hendrik Sweeck en Sascha Weber (Dui).

Stand Hansgrohe Superprestige (na vier wedstrijden)

1.Sven Nys (Baal/Crelan-AA Drink) 52 punten

2. Mathieu van der Poel (Ned) 50

3. Lars van der Haar (Ned) en Klaas Vantornout 49

5. Kevin Pauwels 48; 6. Tom Meeusen 45; 7. Corné van Kessel (Ned) 28; 8. Bart Aernouts 24; 9. Philipp Walsleben (Dui) 22; 10. Jens Adams 20; 11. David van der Poel (Ned) 17; 12. Bart Wellens 16; 13. Sven Vanthourenhout 13; 14. Niels Wubben (Ned) 9; 15. Jim Aernouts en Joeri Adams 8; 17. Dieter Vanthourenhout 7; 18. Gianni Vermeersch 6; 19. Julien Taramarcaz (Zwi) 4; 20. Rob Peeters 3; 21. Tim Merlier 2.

Beloften (38 dln.)

1. Wout Van Aert (Lille/Vastgoedservice-Golden Palace) 50:01

2. Michael Vanthourenhout 1:04

3. Laurens Sweeck 1:16

4. Toon Aerts 1:58; 5. Stan Godrie (Ned) 2:21; 6. Jens Vandekinderen; 7. Nicolas Cleppe 2:34; 8. Martijn Budding (Ned) 3:13; 9. Yorben Van Tichelt 3:54; 10. Thijs Aerts 4:04; 11. Jonas Degroote 4:14; 12. Sieben Wouters (Ned) 4:22; 13. Braam Merlier 4:31; 14. Adam Toupalik (Tsj) 4:50; 15. Berne Vankeirsbilck 4:54; 16. Diether Sweeck 5:09; 17. Yannick Peeters 5:25; 18. Daan Soete 5:27; 19. Quinten Hermans; 20. Joris Nieuwenhuis (Ned) 6:29; 21. Ward Van Laer 6:49; 22. Kobe Goossens 7:26; 23. Thomas Joseph 7:51; 24. Gosse van der Meer (Ned) 8:14; 25. Jelle Schuermans 8:36; 26. Koen van Dijke (Ned) 8:38; 27. Thomas Van de Velde op 1 ronde; 28. Sybren Jacobs op 2 ronden; 29. Elias Van Hecke; 30. Glenn Maes; 31. Sean Dunlea (GBr) op 3 ronden; 32. Mathias Moenaert; 33. Laurens De Jonghe; 34. Gianni Vermeiren op 4 ronden; 35. Bjarne Van Malderghem.

Stand Topsport Vlaanderen Superprestige (na vier wedstrijden)

1. Laurens Sweeck (Schriek/Corendon-Kwadro) 55 punten

2. Michael Vanthourenhout 54

3. Wout Van Aert 45

4. Toon Aerts 42; 5. Diether Sweeck 38; 6. Jens Vandekinderen 32; 7. Stan Godrie (Ned) 31; 8. Martijn Budding (Ned) 27; 9. Quinten Hermans 25; 10. Daan Soete 21; 11. Yorben Van Tichelt en Nicolas Cleppe 20; 13. Daan Hoeyberghs 13; 14. Adam Toupalik (Tsj) 11; 15. Thijs Aerts 10; 16. Jakub Skala (Tsj) en Joris Nieuwenhuis (Ned) 8; 18. Yannick Peeters 7; 19. Jonas Degroote 5; 20. Sieben Wouters (Ned) 4; 21. Braam Merlier 3; 22. Berne Vankeirsbilck 1.

 

Vrouwen (29 dln.)

1. Sanne Cant (Lille/Enertherm-BKCP) 41:10

2. Nikki Harris (GBr) 0:09

3. Ellen Van Loy 1:05

4. Jolien Verschueren 1:44; 5. Sophie de Boer (Ned) 2:42; 6. Christine Majerus (Dui) 2:50; 7. Pavla Havlikova (Tsj) 3:32; 8. Elle Anderson (USA) 3:32; 9. Githa Michiels 4:02; 10. Olatz Odriozola (Spa) 5:02; 11. Stephanie De Croock 5:15; 12. Bianca van den Hoek (Ned) 5:17; 13. Esmee Oosterman (Ned) 6:39; 14. Christine Vardaros (USA); 15. Joyce Vanderbeken 7:00; 16. Lindy van Anrooij (Ned) 7:15; 17. Femke Van den Driessche 7:32; 18. Hannah Payton (GBr) 7:46; 19. Monique van de Ree (Ned) 9:12; 20. Lierni Lekuona (Spa) 10:35; 21. Axelle Bellaert op 1 ronde; 22. Jessika Timmermans; 23. Chris Van Dorsselaere op 2 ronden; 24. Ayse Cakir (Tur); 25. Cindy Diericx; 26. Büsra Önder (Tur); 27. Beyza Kahveci (Tur); 28. Mesude Senol (Tur) op 3 ronden.

Junioren (34 dln.)

1. Eli Iserbyt (Bavikhove/Young Telenet-Fidea) 44:50

2. Jappe Jaspers 0:57

3. Thijs Wolsink (Ned) 1:19

4. Maik van der Heijden (Ned) 1:22; 5. Johan Jacobs (Zwi) 2:01; 6. Wesley Floren (Ned) 2:15; 7. Tijl Pauwels 2:41; 8. Jenko Bonne 2:55; 9. Gianni Siebens 3:08; 10. Jarne Driesen 3:16; 11. Jarno Liessens 3:23; 12. Jente Tielemans 3:53; 13. Per Wiggers (Ned) 4:06; 14. Seppe Rombouts 4:34; 15. Stijn Siemons 4:46; 16. Alessio Dhoore 4:54; 17. Jokin Alberdi (Spa) 5:12; 18. Yari Crollet 5:42; 19. Jon Gil (Spa) 5:57; 20. Yannick Vrielink (Ned) 6:18; 21. Lauri Van den Eede 6:42; 22. Erik Boer (Ned) 8:59; 23. Christophe Van Dieren op 1 ronde; 24. Diego De Blaere op 2 ronden; 25. Zoran Dhondt; 26. Angelo Windels op 3 ronden.

Stand  Ridley Superprestige (na vier wedstrijden)

1. Eli Iserbyt (Bavikhove/Young Telenet-Fidea) 60 punten

2. Johan Jacobs (Zwi) 52

3. Maik van der Heijden (Ned) 39

4. Jappe Jaspers 33; 5. Wesley Floren (Ned) 27; 6. Briek Hermans 26; 7. Max Gulickx (Ned) 25; 8. Jens Dekker (Ned) en Thijs Wolsink (Ned) 24; 10. Jenko Bonne 22; 11. Tijl Pauwels 19; 12. Jarne Driesen 17; 13. Gianni Siebens 14; 14. Seppe Rombouts en Jarno Liessens 11; 16. Pascal Eenkhoorn (Ned), Victor Vandebosch en Lander Loockx 10; 19. Nick Verheyen 9; 20. Dylan Bouwmans (Ned) en Ludwig Cords (Dui) 6; 22. Erik Boer (Ned) en Alex Colman 5; 24. Jente Tielemans 4; 25. Han Devos en Per Wiggers (Ned) 3; 27. Jari De Clercq 2; 28. Robbert Wagenmakers (Ned), Stefano Museeuw en Stijn Siemons 1.

Nieuwelingen (28 dln.)

1. Florian Vermeersch (Zaffelare/Lares-Doltcini) 27:17

2. Arno Debeir 0:34

3. Dante Scoponi 0:48

4. Yentl Bekaert; 5. Lloyd Sprangers 2:08; 6. Mauri Vansevenant; 7. Thymen Arensman (Ned) 2:25; 8. Andreas Goeman 2:39; 9. Tuur Van den Bergh 2:46; 10. Niels Vandermeulen 2:53; 11. Gerben Kuypers 3:28; 12. Tomas Kopecky (Ned) 3:34; 13. Joren Thys 3:37; 14. Jon Polledo (Spa) 3:55; 15. Aritz Zabala (Spa) 4:58; 16. Xabier Murias (Spa) 5:05; 17. Kwinten Stuer 5:36; 18. Maxim Dewulf 6:08; 19. Viktor Geeraerts 6:21; 20. Sander De Vet 7:12; 21. Arno Brouwers; 22. Thibo Vandenheede 8:33; 23. Laure Michels 11:35; 24. Petar Stoyanov (Bul) 13:24; 25. Quinten Vander Beken op 1 ronde; 26. Niels Baudewijns; 27. Benjamin Beernaert.

 

 


 

 
 

 

sponsors

  • hansgrohe.jpg
  • topsportvlaanderen.jpg
  • laatstenieuws.gif
  • logo_defensie_2.jpg
  • jupilerlogo.gif
  • lotto.gif
  • ridley.gif
  • herva.gif
  • betafence.jpg
  • telenet.gif
  • vier.gif
  • karcher.gif
  • total.jpg
  • sportled.gif
  • sbb.jpg
  • aveve.jpg
  • logo-provincie-oost-vlaande.jpg
  • junkers.gif
  • wapenselsloo2.03.jpg
  • ponderosalogo.jpg
  • isorexlogo.jpg
  • cocacolalogo.gif
  • KBC.gif